Yine Balik Kokusu Tarifi

Yine Balik Kokusu

Yine Balik Kokusu Nasıl Yapılır?

  1. ŞEKİL 1 A ŞEKİL 1B
  2. BURADA GÖRDÜĞÜNÜZ HAMSİ BALIKLARI, ÇOK ACIKMIŞ OLACAĞIM Kİ 1.5 KG BALIK ALDIM.TARAFIMDAN SIKILMADAN ASLINDA İŞ YAPMAK BENİ SIKAR AMA BÖYLE İNCE İŞLER HELE OVULACAK, AYIKLANACAK İŞLERDE NEDENSE SIKILMADAN YAPARIM DA EŞİME BU İŞİ YIKMAK İSTEDİMSE DE KIYAMADIM VE GÜZELCE AYIKLADIM. TAVAYA MISIR UNU KOYDUM. ÜZERİNE BALIKLARI ŞEKİL 1B. DE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ DİZDİM. ÜZERİLERİNE TUZ SEPTİM. BU İŞLEMİ...
  3. ŞEKİL 1C ŞEKİL 1D
  4. ŞEKİL 1 C DE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ TAMAMLADIM. ŞEKİL 1D DE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ MISIR UNU SEPTİM. VE KIZARMASI İÇİN ATEŞİN ÜSTÜNE KOYDUM. KAPAĞINIDA KAPATTIM. HEM BUĞULAMA GİBİ OLDU.
  5. ŞEKİL 1E ŞEKİL 1F
  6. ŞEKİL 1E DE GÖRDÜĞÜNÜZ AMA KARIŞTIRMA FIRSATI VERMEDEN FOTOĞRAFINI ÇEKTİĞİM SALATA. İÇİNDEKİ MALZEMELER: MARUL, BEYAZ LAHANA, HAVUÇ, DOMATES VARDI. SONRA BUNUN İÇİNE LİMON, ZEYTİNYAĞI, TUZ KOYDUM VE GÜZELCE KARIŞTIRDIM. ŞEKİL 1F DE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ İKİ TARAFI KIZARMIŞ, TABİİ Kİ TERS YÜZ ETTİM. HAMSİLERİ SİZİ DAVET EDEMEDEN YEDİM. ÇÜNKÜ ACIKMIŞTIM. BALIK FAZLA SEVMEMEME RAĞMEN AÇ KALINCA YEMEK ZORUNDA KALDIM. AMA SALATAYI HAPUR ŞUPUR YEDİM. SALATAYI ÇOK SEVİYORUM.
  7. ŞEKİL 1G
  8. BALIKTAN SONRA TATLI OLARAK ŞEKİL 1G DE GÖRDÜĞÜNÜZ TAHİN HELVASI İYİ GİDER. NASIL MENÜMÜZ BİRAZ KOLAY AMA LEZZETLİ DEĞİL Mİ ARKADAŞLAR. HADİ HAMSİ BALIĞI UCUZKEN YİYELİM.
  9. SEVGİLERİMLE

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2010