Patates Agaci Tarifi

Patates Agaci

Patates Agaci Nasıl Yapılır?

  1. Uzunca zamandır takip ettiğim www.sihirlibahce.blogcu.com adresinde gördüğüm bir baska patates sunumuyla varım arkadaslarım-Bu bahcede olmak isterdim:))
  2. PATATES AGACI MAYDANOZ İLE RENKLENDİRİLMİŞ-KARDAN ADAM PEYNİR İLE HOŞ BİR SUNUM..
  3. DAHA ÖNCEKİ TARİFE ATFEN YAZILMIŞTIR:
  4. PATATES AGACI BASLIGI İLE BURAYA RESMİNİ KOYDUGUM BLOGCU ARKADAS COK ENDER ALDIGIM TÜRKİYE BLOGCULARINDAN TANITIMIMA BİR HAYLİ SİNİRLENMİŞ-ELBETTE EMEGE SAYGI DUYANIM KALDIKİ ANKARA BLOGCU ARKADASLARIM BİZZAT BENİ TANIYANLAR İNSANIN EMEGİNE NE KADAR DEGER VEREN OLDUGUMU BİLİYORLAR HERKEZE BUYUM DEME GİBİ BİR LÜKSÜ VERMEYEDE NİYETİM YOK -İNSAN İLİŞKİLERİ DEYİNCE İŞTE BEŞ PARMAK BİR OLMUYOR TABİYKİ YANLIŞ DÜŞÜNCELİ OLUNABİLİR-
  5. ARKADASIMIZ SİTESİNE YORUM BIRAKTIM AMA BURDANDA YAZIYORUM www.nurdaninmutfagi.blogcu.com arkadasımızdan ögrenmeye calıştıgım ''burdan yada bu siteden'' aldım lingini oturtamamış olmamın sakin bir dille söylenmesi daha hoş olurdu bununla ilgili fırca vari yorum bırakan arkadasımıza sadece yolu acık olsun diyorum ve yorumunuda silme geregini duymayarak okumak isteyen arkadasların okumasını istiyorum..
  6. ARKADASIMIZ BANA YANIT YAZMIŞ ÖNCELİKLE ARKADASIMIZA VE BENİ GERCEKTEN EMEGE SAYGI DUYMAYANLARLA KARIŞTIRAN KENDİLERİNE ŞİKAYET EDEN ARKADASLARINA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM (Bu arada şikayet edilen degil saçmaca insanlıktan anlamayan amacları sadece insanları birbirine düşürmek için şikayet eden kişiler YARGILANMALI ) GEÇENLERDEhttp://isilca.blogspot.com/ arkadasımızın sitesini okadar cok begendimki sonuna kadar gittim ama aralarda bazı lingleri tıkladıgımda acılmadıgını gördüm hem begenimi hemde belki farkında degilsiniz diye bir yorum bıraktım.Kendileri okadar nazik ve kibar bana yorum bıraktıki ona burdan birkez daha tesekkürler ediyorum ''farkında degilim tesekkür ederim hatırlattıgınız için ''diye yazmış-eeeee ben ne diyeyim ifadeler içinde bir kelime vardırki içini acıtan ama bir kelime vardırki gönlünden birseyler kopartan-YASAMIMDA SUNU BİLİYORUM VE UYGULUYORUM KİMSEYİ YARGISIZ İNFAZ YAPMAM KONUŞMAK DİL GİBİ BİR ŞANS VERİLMİŞ İŞTE BEN BU ŞANSIMI KULLANIRIM ŞU ANDA OLDUGU GİBİ..
  7. BİLGİNİZE..

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2010